سرپرستان امور اداری و مالی آموزشکده فنی و حرفه ای سما واحد رشت منصوب شدند.
۱۳۹۷ بيست و دوم مرداد

به گزارش روابط عمومی سما واحد رشت، در احکام جداگانه ای از سوی دکتر محمد نیک پسند سرپرستان امور اداری و مالی آموزشکده فنی و حرفه ای سما واحد رشت منصوب شدند.

 در حکمی ازسوی محمد نیک پسند معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد رشت محمد رجبی به عنوان سرپرست امور مالی و همچنین آذر ره پیک به عنوان سرپرست امور اداری آموزشکده فنی و حرفه ای سما واحد رشت منصوب و از زحمات چندین ساله خانم ها حسن پور و خیرخواه تجلیل شد.

معارفه.jpg

معاون سما واحد رشت در این مراسم با اشاره به برنامه های پیش بینی شده سما در حوزه های مختلف گفت: تغییرات در راستای کمک به سازمان است و این به منزله کم کاری همکاران محترم نیست و یک نگاه متفاوت می تواند کمک کننده و تسهیل گر امور سازمان باشد.

دکتر محمد نیک پسند با تقدیر از خانم حسن پور که چندین سال به عنوان مدیر امور مالی سما واحد رشت زحمات زیادی کشیدند گفت: ایده های خانم حسن پور در حوزه مالی کارگشا و مفید فایده سازمان بود.

معارفه1.JPG

معاون سما واحد رشت گفت: در حوزه اداری خانم خیرخواه کمک حال سما در حوزه مدارس و آموزشکده بودند و قدردان زحمات ایشان هستیم.

وی همکارن سما را توانمند با تحصیلات عالی توصیف کرد و گفت: دادن فرصت به دیگران همکاران با ایده های جدید می تواند محرک خوبی برای ارتقاء سازمان باشد.

معارفه2.JPG

نیک پسند خواستار تعامل و انتقال تجربه همکاران در این تغییرات شد.و قدردانی از کارکنانی که سالها مسئولیت داشتند را جز وظایف سازمانی عنوان کرد.

image_2018_8_13-11_29_42_907_0Hi.jpg

در ادامه این جلسه با تجلیل از خانم ها خیرخواه و حسن پور احکام آذر ره پیک به عنوان سرپرست امور اداری و محمد رجبی به عنوان سرپرست امور مالی آموزشکده فنی و حرفه ای سما واحد رشت به نامبردگان اهدا شد.

نظرات کاربران
در حال حاضر هيچ نظری برای نمایش موجود نيست !
ارسال نظر
نام : (الزامي)
پست الکترونیکی : (الزامي) (مثال : yourname@domain.com)
۱۳۹۸ پنج شنبه ۶ تيرThursday, June 27, 2019اِلخَميس ٢٣ شوال ١٤٤٠
نظر سنجی
نظر شما در مورد امکانات اضافه شده به وب سايت چيست ؟
تعداد شرکت کنندگان 7389 نفر
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 650
تعداد بازدیدکنندگان ديروز : 1046
تعداد بازدیدکنندگان در هفته : 6320
تعداد بازدیدکنندگان در ماه : 21175
تعداد بازدیدکنندگان در سال : 272156
تعداد کل بازدیدکنندگان : 2498197
تعداد کاربران آنلاین : 34
سايتهای مرتبط
صفحه اصلي | گروههای آموزشی | جزوات و مقالات | اساتید آموزشکده | نظرات و پيشنهادات
کليه حقوق براي آموزشکده فني و حرفه اي سما واحد رشت محفوظ مي باشد.